Uteráky a pončá

Bavlnené uteráky z vafloviny pre deti i dospelých, detská kúpacia ponča, alebo merino látky pre bábätká s úžasnými termoregulačnými vlastnosťami.

Stránka 1 z 3 - 28 položiek celkom

Cena

636
1636
Ručník Pre deti
€18
5272
osuška Pre deti
€18
1932
Ručník s kapucí
€18
5270
Dětská osuška s kapucí Ružová
€18
5271
Merino zavinovací pleny hořčicová a cihlová
€28
1302
Merino zavinovací pleny Ružová a vínová
€28
1304
Hore
Ďalšie produkty

Kvalitné bavlnené uteráky a pončá 

Osušky pre deti aj dospelých

Nájdete tu širokú ponuku bavlnených uterákov z vafloviny. Jedná sa o 100% bavlnu. Bavlnené uteráky dobre sajú a rýchlo schnú. Uteráky sa hodia pre deti aj dospelých a sú dostupné v niekoľkých rozmeroch. Na výber je zo spústy farieb, ponúkame výrazné farebné osušky, ale aj osušky v jemných prírodných farbách.

Uteráky s kapucňou a uškami využijete najmä pri kúpaní bábätiek. Batola zabalíte do osušky, cez hlavu mu dáte kapucňu a máte istotu, že je v teple a suchu.

Pončo pre deti

Pre deti všetkých vekových kategórií ponúkame bavlnené plážové pončá. Uterákové pončo pre deti sa ľahko nasadí cez hlavu. Je to teda praktická alternatíva k županu. Pončo dieťaťu nijak nepadá, takže nevadí, že behá po pláži alebo kúpeľni. Plážové pončo je tiež skvelou ochranou pred slnkom alebo vetrom, je to teda perfektný pomocník k vode a na pláž. Kúpacie pončo máme v rôznych veľkostiach pre deti každého veku. Detské plážové pončo je praktickou alternatívou k detskému županu. Ponúkame rozkošné pončá pre bábätká aj pončá pre školákov.

Merino swadlery

V ponuke nájdete aj merino látky, ktoré majú skvelé termoregulačné vlastnosti. Využijete ich teda najmä do autosedačky pre dlhé cesty autom. Vďaka merino šatkám, ktoré stačí položiť pod bábätko, dieťa nebude v aute stále prepotené. Merino totiž úžasne odvádza vlhkosť.