Darovanie peňazí

Chcete darovať peniaze? Urobte to originálne a vtipne.
Stránka 1 z 2 - 17 položiek celkom

Cena

1032
11032
Hore
Ďalšie produkty

 

Ako darovať peniaze? Darujte peniaze v drevených rámčekoch a obálkach s venovaním na mieru.

Peniaze pre novomanželov, peniaze pre bábätko, k narodeninám alebo peniaze na Vianoce. Všetko môžete odovzdať v našich drevených kartách a obdarovanému zostane krásny rámik na fotky.

Ako vtipne darovať peniaze k svadbe?

Riešite ako darovať peniaze na svadbu? Darovanie peňazí na svadbu je skvelý nápad. Venujte peniaze originálne a vtipne. Vložte peniaze pre novomanželov do dreveného rámčeka s osobným venovaním as menami novomanželov. Môžete si aj zvoliť vlastný text na darovanie peňazí. Novomanželia tak dostanú praktický svadobný dar v podobe peňazí, zostane im ale na pamiatku drevený obraz s venovaním ako pripomienka svadobného dňa. Ako darovať peniaze novomanželom teda máte ľahko vyriešené. A navyše, peniaze v rámčeku vyzerajú skvele.

Krásnym nápadom je aj drevená truhlička na peniaze. Svadobná truhlička na peniaze môže mať vygravírované mená novomanželov, aj venovanie. Debnička na peniaze sa môže využiť na darovanie peňazí, ale aj ako miesto na prianie a obálky umiestnené na svadbe.

Peňažný dar na svadbu môžete darovať aj vo fotoalbume. Na titulnú stranu fotoalbumu s vyrezaným srdiečkom prilepíte peniaze. Na to využite tieto lepítka. Peniaze tak budú vidieť na prvý pohľad a vyzerá to skutočne štýlovo. Novomanželom potom zostane krásny album, namiesto peňazí len pripevní fotku zo svadby.

Finančný dar môžete odovzdať v akomkoľvek albume. Pokiaľ nechcete peniaze lepiť do albumu priamo, môžete využiť obálky, ktoré do albumu vlepíte a peniaze do neho vložíte.

Ako darovať peniaze k narodeninám?

Ak premýšľate, ako zabaliť peniaze k narodeninám, vyberte drevený rámček na peniaze s číslovkou. V priereze sú hneď vidieť venované bankovky, a vytvoria to tak pekný obraz. Na rámček môžeme aj pridať text na darovanie peňazí k narodeninám. Oslávencovi zostane rámček na peniaze, do ktorého potom môže vložiť fotky z narodeninovej oslavy.

Vyberte z rôznych vzorov a veľkostí našich rámčekov.