Doprava a platba

Doprava a platba
DOPRAVA Doba doručenia Vaše objednávky vyrábame na mieru, doručenie väčšinou trvá 7 pracovných dní od pripísania platby na náš účet. Zásielkovňa Pri zakliknutí stačí iba vybrať pobočku, ktorá je Vám najbližšie a na ktorej si potom balíček vyzdvihnete. Informáciu o tom, že balíček dorazil na miesto dostanete e-mailom aj sms správou. Pre vyzdvihnutie stačí iba heslo, ktoré v správe dostanete, nie je teda potrebné, aby ste balíček vyzdvihovali priamo Vy. Doručenie na adresu Pokiaľ sa Vám pre balíček nechce nikam chodiť a prajete si ho doručiť až domov, zaškrtnite túto možnosť. Na doručenie využívame kuriérov DPD a PPL prostredníctvom Zásielkovne. Doprava zadarmo nad 100 EUR Nakúpte od nás za viac ako 100 EUR a dopravu budete mať zadarmo.

PLATBA

Platba prevodom

Pri zaškrtnutí platby prevodom celkovú čiastku zašlite na číslo účtu 2601902682/2010. Ako variabilný symbol uvádzajte prosím číslo Vašej objednávky. Tieto informácie od nás dostanete aj e-mailom. Tiež Vám vygenerujeme QR kód pre ešte jednoduchšiu platbu, kedy stačí tento kód telefónom do bankovníctva nahrať a už nič nemusíte vyplňovať. Suma sa obvykle pripíše na náš účet v priebehu niekoľkých pracovných dní.

Online bankový prevod

Táto platba vás automaticky prevedie do vášho internetového bankovníctva, kde platbu zadáte. Čiastka sa na náš účet pripíše okamžite. Ako platobnú bránu využívame spoločnosť Comgate.

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Online platba kartou

Pri platbe vyplníte údaje z Vašej platobnej karty, čiastka sa na náš účet pripíše okamžite. Nebojte, všetko je bezpečné. Ako platobnú bránu využívame spoločnosť Comgate.

Platba dobierkou

Môžete zvoliť platbu dobierkou a platiť tak až pri prevzatí tovaru. Všetko pre Vás vyrábame na mieru, takže pri objednaní vzniká povinnosť prevzatia a zaplatenia balíčka. Prosíme Vás, nespôsobujte nám zbytočné náklady, pokiaľ balíček nemáte v úmysle prevziať.