Drevené fotoalbum Srdce

Neohodnotené
Drevená fotokniha v jedinečnej väzbe s pevnými listami s rastlinným vzorom srdiečka s možnosťou vlastného nápisu.
Formát
Barva listů
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Listy navyše
Pauzovací papír ?
Vlastný nápis
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
24.5.2024 24.5.2024 24.5.2024 24.5.2024 Zvoľte variant
Kód: 1064/BIL 1064/BIL2 1064/CER 1064/CER2 Zvoľte variant
€29 €40 €29 €40 od €29
Drevené fotoalbum Srdce
Neohodnotené

Motív Srdca

Rastlinný motív srdiečka sa hodí na fotoalbum zo svadby, prvé fotky bábätka, spoločné fotky s kamarátkou alebo na akúkoľvek ďalšiu príležitosť.

V tomto motíve ponúkame aj ďalšie produkty ako napríklad svadobné oznámenia, menovky a ďalšie.

Možnosť vlastného nápisu

Fotoalbum môžeme doplniť o Váš osobný nápis na prianie. Mená snúbencov, dátum svadby, destinácia dovolenky, meno dieťaťa, venovanie, alebo obľúbený citát.

Drevená väzba

V našej rodinnej firme sme navrhli jedinečnú väzbu dreveného fotoalbumu, ktorú inde nenájdete. Uchovajte svoje spomienky v kvalitných fotoknihách, ktoré pre Vás s láskou vyrábame.

Naša drevená väzba je pevná, kvalitná, krásne drží všetky listy pohromade a zároveň je odolná a dobre sa v nej listy otáčajú.

Album má zosilnený chrbát, takže po naplnení fotkami vyzerá stále krásne a neroztvára sa.

Formát

Vybrať môžete z formátu

  • A4 21x 30 cm
  • A5 15x21 cm.

Papiere

Vnútri môžu byť biele tvrdé papiere, pre krásne svetlý album, alebo čierne papiere, s ktorými docielite eleganciu. Gramáž 160 - 180 g/m2 

  • Biele listy
  • Čierne listy

Fotoalbum má v základe 25 pevných listov. Môžete prikúpiť ďalšiu náplň, ktorú Vám do albumu rovno vložíme. Môžete aj kombinovať biele a čierne listy. Fotoalbum drží stránky pohromade pomocou knihárskych skrutiek, keby ste teda predsa len chceli počet listov v albume meniť, je možné rozskrutkovať a listy pridať, alebo naopak odobrať.

Do albumu môžeme tiež doplniť pauzovacie papiere, ktorými preložíme jednotlivé listy na ochranu fotiek. To využijete najmä ak lepíte fotky z oboch strán listu.

Lepenie fotiek

Lepenie fotiek môže byť zábava pre celú rodinu - nebojte sa zapojiť deti. Alebo naopak chvíľka len pre Vás, keď zaspomínate na dovolenku, svadbu, uplynulý rok, alebo jednoducho tie obyčajné zážitky, ktoré robia život krásnym. 

Na lepenie môžete využiť naše fotorožky, fotopodleky alebo lepidlá. Tiež sme pre Vás vytvorili originálne samolepky, ktorými môžete album dozdobiť. Do fotoknihy môžete písať aj odkazy, to využijete najmä pri svadobnej knihe hostí, alebo na zapísanie dát a miest, kde boli fotky zhotovené. Môžete vyberať medzi bielym, zlatým, strieborným a čiernym popisovačom

Dodatočné parametre

Kategória: Fotoalbumy
Příležitost: Svadobné, Detské, Z dovolenky
Styl: Rastlinný